Październik jest Narodowy zdrowia kręgosłupa i chiropraktyka Health Month

Zdrowy kręgosłup jest więcej niż tylko o dobrej postawy; jest to podstawa zdrowia emocjonalnego i fizycznego. Październik jest National miesiąc zdrowia kręgosłupa i dobrze jako chiropraktyka National Health Month! Co lepszego czasu, aby go zobaczyć kręgarz lokalnych.

spine

Chiropractic usługi są pierwszą ważną linię obrony w celu zapewnienia zdrowia kręgosłupa i ostatecznie swój styl życia. Widząc kręgarz można zmniejszyć a nawet w niektórych przypadkach wyeliminować potrzebę recept i over-the-counter leki przeciwbólowe i leki.

Każdy doświadcza pleców lub ból szyi co najmniej kilka razy w życiu i często ośrodka na ból jest popping pigułki. Podczas tej głównej pomocy tymczasowo to nie rozwiąże problemu lub uniemożliwić zwrócenie. Kiedy widzisz kręgarza o szyi i pleców są w stanie nie tylko znaleźć problem, ale również złagodzić to nieinwazyjny, bez użycia farmaceutyków taktyk. Czy Ci ból pochodzi od szczepu lub zdarzenia, codzienną aktywność, wiek, otyłości lub innych czynników, kręgarz może pomóc.

Kręgarzy korzystać ręcznie na spinal manipulacji, narzędzi i innych alternatywnych metod leczenia, aby zapewnić prawidłowe ustawienie kręgosłupa i układu mięśniowo-szkieletowego struktury. Gdy ci kręgosłupa i szkielet są wyrównane, można leczyć bez farmakologicznie lub operacyjnie. Oprócz koncentrując się na kręgosłup, kręgarz często będzie dostosowań do kolana, nadgarstki, kostki, ramię i innych stawów, aby poprawić ich funkcjonowanie.

Dostosowania są wykonywane przy użyciu kontrolowane siły, kierunku i dźwigni terapeutycznie manipulować określonych stawów. Gdy ci struktury jest wyrównane, może działać jak należy i codziennego życia będzie się o wiele bardziej komfortowe. Korekty można sparować dodatkowe zabiegi, takie jak zastosowanie lodu, ciepła orthotic obsługuje, ćwiczenia, a nawet stymulacji elektrycznej takich jak dziesiątki jednostek. Odchudzanie, suplementy i dieta zmiany można również rozważyć dla niektórych przypadków.

W miesiącu październiku skorzystać z krajowych rdzenia zdrowia i krajowe miesięczne zdrowia chiropraktyka, zobaczyć kręgarz i rozważyć dostosowanie. Zobaczysz, że one skorygowana o wiele więcej niż tylko kręgosłupa; one będzie zmienić swoje życie na lepsze.