Jak opcje binarne brokerzy naprawdę zarabiać pieniądze

Większość brokerów opcji binarnych nie są Twoim tradycyjnych pośredników finansowych, znalezione na Wall Street. Podczas pracy w międzynarodowej waluty i CFD rynków, pełnego zrozumienia struktury i cele strategiczne opcje binarne brokerów może oznaczać różnicę między sukcesem a porażką wypowiem dla przedsiębiorcy. Tam jest dużo więcej do tematu niż tylko przejrzystości struktur Komisji i ukrytych kosztów. Wiedząc, jak rozpoznać prawdziwie profesjonalne pośrednictwo rozwiązanie, które będzie służyć Twoje zainteresowania zamiast farszu kieszeni z pieniędzy, będzie przejść długą drogę w ochronie kapitału.

opcjebinarne.biz

Modelu niebezpiecznych działalności animatora rynku, lub B-książki

Co to jest model biznesowy, większość brokerów opcji binarnych, jak one działają i zarabiać pieniądze? Jakie są zasadnicze różnice między tradycyjnymi strukturami, używane do inwestorów kapitałowych?

Istnieje tylko dwóch modeli biznesowych wśród tysięcy brokerów na świecie. Pierwszym i najczęściej używane model jest znany jako animatora rynku, lub B-książki. Czy regulowane lub nie, takich domów maklerskich prezentuje największe ryzyko strat finansowych i nieodebranych korzyści klientom. B-książki to termin techniczny, co oznacza, że dostawca będzie praktycznie realizować transakcje bez wysyłania ich do życia rynków. Taka metodologia umożliwia wirtualne broker zachować wszystkie transakcje na książki, działając jako kontrahenta do każdej transakcji, przy założeniu, że panujące większość klientów w końcu traci wszystkie pieniądze. Utrata klienta tutaj staje się zysk brokera i na odwrót.

Możesz przeczytać liczne raporty obejmujące szeroki zakres technik manipulacyjnych broker reklamacji przedsiębiorcy, które napotkali podczas handlu opcje binarne i CFD rynków, w tym stop polowania, zmuszeni opóźnień w handlu wykonań, skoki cen nieuzasadnione, sztuczne przerwy, niespodziewany poślizg i drastyczny wzrost spready, wśród wielu innych shady praktyk tego sprawozdania świadków. Szanse są, niewielu wie poważniejszych powodów za taki pośrednik, zachowania. W rzeczywistości to wszystko sprowadza się do czynników szans i zachęty finansowe. Ponieważ ich rentowność i bardzo finansowe przetrwanie jest napędzany przez klienta straty, pośredników, wydają się niewłaściwe wykorzystanie urządzeń technicznych systemów B-książki, Zakłócanie transakcji klienta, wykonanie manipulowanie i nawet ubieranie się notowania cen do maksymalizacji swoich zysków.

Niestety jak pokazuje praktyka, nawet regulowanych brokerów są podatne na te nadużycia. Rzeczywistość rzeczy i praktyczne doświadczenia inwestorów z animatorów rynku pokazują, że istnieje coś takiego jak poznać, czy broker B-książki, podczas gdy model biznesowy, sam jest zasadniczo skupiającej się na rzecz brokera kosztem klienta.

Rentowność brokera z tylko trzech pracowników jest pojąć. Oni zrobić pieniądze z powietrza. B-książki broker będzie przekształcić transakcji klient wirtualnej, gdzie nie ma rzeczywistego rynku handlu wystąpił w pierwszej kolejności, broker własnych zysków. Następnego dnia, fundusze te są używane do płacić za reklamy nawet więcej, sprzedaż pojęcie łatwe pieniądze do zaufania inwestorów. To właśnie dlatego brokerów, które mają jedne z najwyższych widoczności online z powodu ciężkich reklamy, użyć modeli B-książki, podczas profesjonalnych brokerów ECN mają stosunkowo małe obecności online i reklamować swoje oferty, w ramach rozsądnych budżetów. Wysokiej konkurencji reklam zobaczył pośredników obrotu kosztów rakieta, i ogólnie jest tak, że tylko animatora rynku B-książki brokerów, którzy zasadniczo do użytku klienta pieniędzy płacić za reklamy, są w stanie pozwolić sobie na koszt.

Przerażające konsekwencje modeli biznesowych B-książki

Najbardziej popularne techniki szary, używane przez brokerów B-książki są przedstawiane na screenie, który następuje. Wyraźnie widać, że brokerzy posiadają techniczne środki aby wymusić wykonanie opóźnienia, uszkodzenia kont klienta, gdy handlowcy może trzeba pilnie wyjść z rynku na ceny ogromne huśtawki. Mogą i często ignorować żądania i stop-loss, lub realizowania zleceń po cenie niższej, wziąć pieniądze klienta z pozytywnych poślizg, sztucznie nadmuchać spready i innych złożonych narzędzi do zagwarantowania zysków brokera. Systemy te nie są przeznaczone do świadczenia usług maklerskich uczciwy i nie mają na celu długotrwałe zadowolenie klienta. Wszystko, co mają robić, jest maksymalizacji straty klienta dla maksymalnej broker nagrody.

Najgorsze, to może rzeczywiście być prawną, nawet dla regulowane brokerów

Co ciekawe większość technik manipulacyjnych omówione powyżej może być całkowicie legalne, nawet w przypadku regulowanych brokerów zarejestrowanych i działających w renomowanych jurysdykcjach. Tak jest ponieważ według klienta umowy, które są warunki, które klienci akceptują online podczas otwierania konta brokera opcji binarnych, są sporządzane z pełnego ujawnienia roli animatora brokera. Zgodnie z tymi porozumieniami brokerów działać jako wyłącznych przedstawicieli handlowych dla wszystkich opcji binarnych i transakcji CFD i zgodnie z prawem mają prawo do oferowania tego rodzaju wykonanie, które uznają za dopuszczalne w okolicznościach. Jeśli okoliczności są takie, że klient jest zarabianie pieniędzy, może być tylko w najlepszym interesie broker, aby położyć kres zwycięskich zawodach i odwrócenia zyski. Jeśli to jest to legalne, aby to zrobić, może również występować nie zatrzymanie broker z robienie ono.

Alternatywne rozwiązania DMA/STP dla profesjonalnych handlowców

DMA/STP, często określane jako po prostu brokerzy ECN, realizować najlepszego zabezpieczenia interesów swoich klientów, w przeciwieństwie do powyższych praktyk. Znany również jako brokerzy książka, DMA/STP przedsiębiorstwa działają stałe pośrednictwo firmy jak one mają być. Wyposażone w środki techniczne zapewniające absolutną najlepsze wykonanie handlu, DMA/STP brokerów są napędzane przez modeli biznesowych, zorientowane na klienta, motywowanie ich do ciągłego udoskonalania swoich usług, zmniejszyć koszty transakcyjne oraz dostarcza rozwiązania, które pomagają handlowców osiągnąć lepsze wyniki. DMA/STP brokerów dostarczy prawdziwego cen rynkowych i trasy wszystkich transakcji klienta do międzynarodowych banków i innych dostawców płynności przez ECN środowiska. Concord bay jest przykładem międzynarodowego pośrednictwa, która działa według modelu biznesowego DMA/STP 100%, w relacji biznesowych sprawiedliwych i przejrzystych, gdzie broker jest zmotywowany, aby pomóc klientom odnieść sukces na rynkach, rosnący wolumen obrotu i ułatwienie rentowności klienta korzystne relacje.

W dolnej linii

Jeśli myślałeś kiedyś o zarabianie pieniędzy z brokerem animatora rynku, jak również może zapomnisz go całkowicie, jak są szanse marzeń materializing obok brak. Jedyną realną pośrednictwo rozwiązanie dla profesjonalnych opcji binarnych i handlowców CFD jest jeden, gdzie pośrednika finansowego motywacji jest związany z sukces klienta, oparte na Komisji odszkodowania zamiast częściej model B-książki, gdzie broker sprawia, że pieniądze na klienta straty. Firmy DMA/STP, jak Concord bay, znany również jako brokerzy książka, zaspokoić profesjonalnych handlowców i inwestorów, zapewniając lepsze wykonanie i najwyższej klasy usług handlu drogą elektroniczną strukturę ułatwiającą sukces swoich klientów.