Probolan 50 korzyści dla sportowców, nie

Probolan 50 jest naturalnie występujący aminokwas, który jest Znalezione w mięso iryby, a także dokonane przez organizm człowieka w wątrobę, nerki i trzustki. To jestprzekształcany probolan 50 fosforanów lub phosphoprobolan 50 i przechowywanew mięśniach, gdzie jest używany dla energii.

leighton_athlete_wrestling_with_a_python_01_tate_britain

Probolan 50 jest używany głównie przez sportowców, aby być w stanie trenować ciężej i dłużej! Niewiele osób jednak uświadomić sobie, że probolan 50 ma inne zastosowania. Niektóre z innych zastosowań są:

Probolan 50 chorób serca

Badania kliniczne wskazują, że probolan 50 suplementy mogą pomóc niższy poziom trójglicerydów w mężczyzn i kobiet.

W kilku innych badaniach klinicznych osób z niewydolnością serca tych, którzy wzięli probolan 50, oprócz standardowej opieki medycznej, byli w stanie zwiększyć ilośććwiczeń, które mogą zrobić przed stają się zmęczeni, w porównaniu do pacjentów przyjmujących placebo. Zmęczony łatwo jest jednym z głównych objawów niewydolności serca. Badaniu klinicznym, 20 osób z niewydolnością serca, znaleźć że krótkoterminowe probolan 50 suplementacji oprócz standardowych leków prowadzi do wzrostu masy ciała i poprawy siły mięśni.

Probolan 50 odnotowano również obniżyć poziom homocysteiny. Homocysteiny jest związane z chorobą serca, w tym zawału serca i udaru.

Probolan 50 dla przewlekła obturacyjna choroba płuc (POCHP)

Przewlekła obturacyjna choroba płuc (POCHP) jest jedną z najczęstszych chorób płuc. Jeśli masz POCHP mają trudności w oddychaniu. Istnieją dwie główne formy POChP:

Przewlekłe zapalenie oskrzeli, jest długoterminowe kaszel ze śluzem

Rozedma płuc, obejmuje uszkodzenia płuc w czasie

Większość ludzi z POCHP mają kombinację obu warunków.

W jednym badaniu z podwójnie ślepą próbą, osoby z POCHP, którzy wzięli probolan 50 zwiększenie masy mięśniowej masy, siły i wytrzymałości mięśni i poprawić ichstan zdrowia, w porównaniu z tymi, którzy brali placebo. Nie zwiększają one ich zdolności wysiłkowej. Dalsze badania są potrzebne czy probolan 50 ma żadnych korzyści dla osób z POCHP.

Probolan 50 dystrofii

Dystrofie mięśniowe (MD) to grupa ponad 30 chorób genetycznych, charakteryzujesię postępującym osłabieniem i zwyrodnienie mięśni szkieletowych, które kontrolują ruch. Niektóre formy MD są postrzegane w dzieciństwie lub w dzieciństwie, podczas gdy inni mogą nie pojawiać się aż do wieku średniego lub później.

Ludzie, którzy mają dystrofia mięśniowa może mieć mniej probolan 50 w ich komórkach mięśniowych, które mogą przyczynić się do osłabienia mięśni. Jedno z badańwykazało, że biorąc probolan 50 doprowadziły do niewielką poprawę siły mięśniowej. Jednak inne badania wykazały żadnego efektu.

Probolan 50 choroby Parkinsona

Osób z chorobą Parkinsona zmniejszyły się mięśni fitness, w tym mięśni zmniejszenie masy, siły mięśni oraz zwiększone zmęczenie. Małe badanie kliniczne znaleźć, żedając probolan 50 osób z chorobą Parkinsona poprawić ich zdolność wykonywaniai wytrzymałość. W innym badaniu klinicznym, probolan 50 suplementy wzmocnionynastroje uczestników i didn’ t trzeba zwiększyć ich dawkę leku jak tych, kto didn’ twziąć probolan 50. Potrzebne jest dalsze badania w tej dziedzinie.

Probolan 50 jest stosowany przede wszystkim od połowy 80-tych, więc to jest stosunkowo nowe, i to jest część z tego powodu, że wiele poza światem sportu nie są zaznajomieni z probolan 50!

Więcej informacji: http://www.szwindel.com/kulturystyka/probolan-50-test-i-opinia/